روش های پرداخت هزینه سفارش در فروشگاه شوکونات

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه کاربران فروشگاه اینترنتی شوکونات می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنت بانک اقدام نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. کاربران محترم  می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید :

  • شماره 16 رقمی کارت این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم. این رمز توسط بانک برای شما پیامک می شود و در زمان کوتاهی منقضی می شود.
  • کد CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. 
پرداخت کارت به کارت

در کنار پرداخت آنلاین، امکان پرداخت کارت به کارت هم در فروشگاه شوکونات برای شما مشتریان عزیز فراهم شده است. توجه داشته باشید در صورتی که برای پرداخت این گزینه را انتخاب کرده باشید لازم است تصویر رسید خود را از طریق واتس اپ یا تلگرام ارسال فرمایید.